Witaj w katalogu stron rolniczych

  Informacje o rolnictwie

Informacje o rolnictwie Na koniec trzeciego kwartału br. w zasobach Agencji Nieruchomości Rolnych znajdowało się 2,33 mln ha, z czego 1,77 mln ha było przedmiotem dzierżawy, a do rozdysponowania pozostawało 328 tys. ha

www.agroinfo.pl | Więcej | Wizyt : 9 | Głosuj >> Ilość głosów : 0

  samochody ratowniczo-gaśnicze

samochody ratowniczo-gaśnicze Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla KP PSP w Gostyninie. Na potrzeby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie został zakupiony nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy z funkcją ograniczania skażeń chemiczno-ekologicznych. Jednostka OSP w Hopowie jest wśród 14 w całkowitym woj. pomorskim, które wzbogacą się o nowe pojazdy samochodowe ratowniczo-gaśnicze. W niedzielę 14 lipca na Starym Rynku w Kurowie odbyły się uroczystości poświęcenia i oficjalnego pokazania pięciu nowych samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek OSP z gmin Kurów i Baranów.  Zakupiony został fachowy sprzęt pożarniczy, tj.:- zestaw hydrauliczny tnąco-rozpierający z osprzętem- poduszki pneumatyczne  z osprzętem- namiot ratowniczy pneumatyczny  z osprzętem- aparaty powietrzne nadciśnieniowe ochrony dróg oddechowych- zestaw uszczelnień pneumatycznych z osprzętem- agregat piany lekkiej z rękawem podającym- działko wodno-pianowe przenośne- sygnalizatory bezruchu- maski oddechowe do hełmuDoradztwo systemu ratowniczo-gaśniczego powiatu gostynińskiego poprzez zakup specjalistycznego samochodu i sprzętu pożarniczego na potrzeby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie. Ma ona umożliwić szkolenie strażaków z państwowej Straży Pożarnej , a oprócz tego z jednostek OSP włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w zakresie działań na wysokościach, samoratowania i ratownictwa wysokościowego.

www.wiss.com.pl | Więcej | Wizyt : 0 | Głosuj >> Ilość głosów : 0

  Jak przewieść nietypowe wymiarowo ładunki

Jak przewieść nietypowe wymiarowo ładunki Podstawą sprawnie działającej i szybko rozwijającej się gospodarki jest transport, zarówno osobowy jak i ciężarowy. Bez sprawnego transportu samochodowego, kolejowego, morskiego nie ma handlu i produkcji - fakt ten jest oczywisty. Dlatego też ważna jest ciągła rozbudowa sieci drogowej i jej modernizacja. Kiedy mamy do czynienia z normalnymi towarami to wystarczy normalny samochód dostawczy który może poruszać się w zasadzie po wszystkich drogach. Co jeśli wymiary towaru do przetransportowania są nietypowe, jak na przykład w przypadku dużych zbiorników, silosów, konstrukcji, czy maszyn których nie można podzielić,czy też zdemontować? Czy można z takim ładunkiem przemieszczać się wszędzie zajmując np. całą szerokość dwukierunkowej jezdni. Czy może wogóle nie wolno.  Oczywiście można przewieść takie ładunki niewymiarowe. Ale są ograniczenia. Na transport gabarytów trzeba uzyskać pozwolenie, poruszać się ścisle wytyczoną trasą, w konwoju z pilotem. I jeśli zachodzi potrzeba usunięcia np. znaku przy drodze trzeba natychmiast po minięciu go spowrotem zamontować. Dlatego też takimi transportami zajmują się wyspecjalizowane firmy mające odpowiedni tabor pojazdów, przeszkolonych pilotów oraz specjalistów od pozwoleń określonych prawem.

transportpiwinski.pl | Więcej | Wizyt : 0 | Głosuj >> Ilość głosów : 0

  auto-hol

auto-hol       Pomoc drogowa Kraków Całodobowa 501 187 877, holowanie pojazdów Kraków,drobne naprawy na drodze,holowanie samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, TIR, autobusów na terenie kraju , dodatkowo zagranicy. Możliwość transportu do czterech samochodów równocześnie w kraju oraz przy tym za granicą.Wyciąganie z rowu , a oprócz tego w dodatku stawianie na koła sam:osobowych, dostawczych,ciężarowych, TIR-ów, autobusów. Transport specjalistyczny maszyn, wózków widłowych , a ponadto wszelkiego rodzaju ładunków.Rozładunki z naczep, przyczep, sam ciężarowych,kontenerów, wszelkiego rodzaju pojazdów.Assistance Kraków,Laweta Kraków,Pomoc drogowa Kraków,Autoholowanie Kraków,Autopomoc Kraków. Jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej to służymy pomocą przez 24H na dobę 365 dni w roku.

www.auto-hol.pl | Więcej | Wizyt : 1 | Głosuj >> Ilość głosów : 0